loader image

پکیج ویژه بسته های با صرفه مشاوره و خدماتِ وکالتِ تخصصی
«وکیل همراه»

«تا پایانی خوش همراهتان هستیم»

اگر مشکل حقوقی یا پرونده قضایی داشته و از طرفی هزینه عقد قرارداد وکالت و استفاده از وکیل را در پرونده خود ندارید، می توانید از بسته های شگفت انگیز و مقرون به صرفه «وکیل همراه» استفاده کنید.

در ایران، بیشترین تاثیرگذاری در روند یک پرونده قضایی را دادخواست، شکوائیه و لوایح طرفین پرونده دارد و نه جلسات رسیدگی.

چرا که علاوه بر عدم فرصت کافی برای دفاع در جلسات رسیدگی به علتِ ازدحام پرونده ها، آنچه که مبنای رای قضات قرار می گیرد لوایح و مکتوبات شماست نه صحبت های مطرح شده در جلسات رسیدگی.

از طرف موسسه حقوقی و داوری وکلای نور نوین  استفاده از این بسته ها برای کلیه کسانی که می خواهند علاوه بر پیروزی در پرونده ها، هزینه زیادی نکنند، توصیه می شود.

 

مزایای پکیج ویژه وکیل همراه

با استفاده از خدمات وکیل همراه، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود و امکان پرداخت اقساطی، در سریع ترین زمان به خدمات وکلای متخصصِ خود، دسترسی خواهید داشت.

بسته ها به گونه ای طراحی شده اند که نیازِ انواع موکلین با پرونده های مختلف را برآورده کنند، گرچه شما میتوانید با توجه به مدل های ارائه شده، بسته پیشنهادی خود را نیز طراحی کرده و هزینه آن را متناسب با دیگر بسته ها پرداخت نمایید.

 

طرح شگفت انگیز وکیل همراه
طرح شگفت انگیز وکیل همراه

شیوه استفاده از این پکیج 

در صورت عدم امکان مراجعه حضوری برای عقد قرارداد یا تحویل مدارک، تمامی فرآیند انعقاد قرارداد و پیگیری خدمات به شیوه الکترونیکی صورت خواهد گرفت که علاوه بر افزایش سرعت ارائه خدمات، دسترسی شما را به دانش و تجربه وکلای تراز اول کشور نیز میسر خواهد شد.

هر بسته با شماره ای مخصوص مشخص شده و 4بسته «طلایی» ،«ویژه»، «بلند مدت» و «کوتاه مدت» هم در نظر گرفته شده است. در بسته های 1 تا 4، خدمات در طول زمان ارائه می شوند یعنی موکل در طول یک زمان مشخص مثلا یک ماه می تواند با توجه به نوع بسته خود روزانه نیم یا یک ساعت از خدمات وکیل خود ( هر آنچه که با علامت + در آن بسته مشخص شده است) استفاده کند.

در 4بسته «طلایی» ،«ویژه»، «بلند مدت» و «کوتاه مدت»، خدمات در مدت زمانی مشخص اما بدون محدودیت زمانی و با توجه به تعداد آنها ارائه می شوند؛

مثلا در بسته «ویژه» موکل در مدت 90 روز می تواند 5 مرتبه از خدمت مشاوره تلفنی،3 مرتبه تنظیم لایحه، 2 مرتبه تنظیم دادخواست یا شکوائیه و… استفاده کند. در اینجا تفاوتی نمی کند که تنظیم آن لایحه یا دادخواست چه میزان زمان ببرد.

 

هزینه طرح های این پکیج 

با توجه به میزان اهمیت و نیازِ پرونده، بسته مناسب خود را انتخاب کرده و علاوه بر هزینه پایین، بهترین نتیجه را با همراهی بهترین وکلا کسب کنید.

لازم به ذکر است که قیمت های پیشنهادی برای هر وکیل، با توجه به سابقه و تخصص ایشان متفاوت بوده و انتخاب نهایی پس از بررسی رزومه هر وکیل و بودجه تان با شماست.

در نحوه پرداخت اقساطی نیز، جز قراردادی که برای شروع کار منعقد میشود، هیچ سند دیگری اعم از چک یا سفته دریافت نخواهد شد.
شما می توانید برای دریافت قیمت پکیج ها با شماره 22864935 تماس حاصل نمایید.

طرح شگفت انگیز وکیل همراه
توضیح علائم اختصاری؛
علامت « + » : یعنی آن خدمت در بسته مربوطه ارائه می شود.
علامت « – » : یعنی آن خدمت در بسته مربوطه ارائه نمی شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”درباره ما” link=”url:https%3A%2F%2Fnoorlaw.ir%2Fabout-us%2F|title:%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%D9%85%D8%A7||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”بیمه وکالت” link=”url:https%3A%2F%2Fnoorlaw.ir%2Fadvocacy-insurance%2F|title:%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87%20%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%AA||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”معرفی وکیل” link=”url:https%3A%2F%2Fnoorlaw.ir%2Fintroducing-lawyer%2F|title:%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C%20%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84||”][/vc_column][/vc_row]