loader image

09017088902-02122864936

noorlawwi@gmail.com

تهران - شمال شرق تهران (محدوده ی سید خندان)

سبد خرید

  • English

ثبت غیرحضوری دادخواست،شکوائیه و لوایح شما

با کمترین هزینه

تحت نظر وکلای متخصص

 

ثبت غیرحضوری دادخواست،شکوائیه و لوایح شما با کمترین هزینه تحت نظر وکلای متخصص

احتمالاً تمامی کسانی که حداقل یکبار مسیرشان به دادگاه و دادسرا خورده است اطلاع دارند که توضیحات کتبی مندرج در پرونده مهم ترین نقش در فرآیند رسیدگی به یک پرونده را دارند چون ازدحام بالای پرونده ها در کنار کمبود قاضی و شعبات رسیدگی کننده، امکان برگزاری جلسات رسیدگی طولانی و مفصل را به قضات نمی دهد.  از همین جهت است که شروع هر دعوای حقوقی یا کیفری با یک دادخواست حساب شده و فنی و ادامه کار با لوایح دقیق و به موقع، نقش بسیار مهمی در پیروزی یک پرونده دارد.

از طرفی هم هزینه های وکیل گرفتن مثل همه جای دنیا بالاست و بسیاری از افراد توان استخدام وکیل در پرونده را ندارند. به همین خاطر موسسه ما در این زمینه به کمک شما خواهد آمد و با کمترین هزینه، دادخواست ها و شکوائیه ها و لوایح شما را به صورت غیرحضوری و تحت نظر وکلای متخصص برای شما در پرونده تان ثبت خواهد کرد. با این کار هم در پرداخت هزینه های وکالت صرفه جویی می کنید و هم تحت نظر و اشراف بهترین وکلا، اوراق قضایی خودتان را ثبت می کنید و از همه مهم تر دیگر لازم نیست در صف های شلوغ و طولانی دفاتر خدمات قضایی معطل شوید. در این بین اگر بخواهید از مشاوره وکلای ما برخوردار شوید، با تخفیف 30 درصدی می توانید مشاوره های تخصصی و حرفه ای دریافت کنید. مراحل کار ساده و به صورت زیر است؛

  1.  با شماره سرپرست بخش ارجاع دعاوی در موسسه (دکتر حسن رئیسی) تماس می گیرید؛
  2.  پس از اعلام موضوع و درخواست­تان با توجه به کم و کیف پرونده و زمانی که تنظیم یا ثبت لایحه، دادخواست یا شکوائیه شما خواهد داشت، به شما اعلام هزینه می شود.
  3.  در صورت تمایل پپرداخت هزینه، مدارک خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال می کنید.
  4.  پس از تنظیم اوراق قضایی به وسیله وکیل متخصص هر دعوی، متن دادخواست، لایحه یا شکوائیه به تایید شما می رسد.
  5.  پس از تایید شما، لایحه و ضمائم از طرف شما بوسیله سیستم خدمات الکترونیک قضایی ثبت و به مرجع قضایی مربوطه ارسال می شود.

* هزینه ثبت غیرحضوری لایحه، دادخواست یا شکوائیه در صورتی که متن آن از جانب شما تهیه شده باشد و صرفا بخواهید به صورت غیرحضوری آنرا ثبت کنید، 500 هزارتومان خواهد بود. البته هزینه های دادرسی و قانونی ای که برای هر پرونده باید به حساب قوه قضاییه پرداخت شود، جداگانه محسوب می شود و برای ثبت نهایی دادخواست، لایحه یا شکوائیه باید حتما آنرا مطابق محاسبه سیستم سامانه ثنا بپردازید.

* در صورتی که علاوه بر خدمت ثبت اوراق قضایی، تقاضای تنظیم متن آن بوسیله وکیل متخصص را هم داشته باشید، بر حسب نوع دعوا و میزان زمانی که صرف تهیه آن می شود، هزینه تهیه و ثبت آن از یک تا پنج میلیون تومان متغیر خواهد بود.

شماره تماس جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر  902   7088   0901